Aplankykite mus

Tai tavo kelias ir vien tik tavo. Kiti gali eiti šį kelią kartu su tavimi, bet niekas kitas negali jo eiti už tave.

Mewlana Jalaluddin Rumi

Išmokite prijaukinti žirgus, išmokite joti, įtvirtinkite jojimo įgūdžius. Pamirškite auštąsias jojimo mokyklas ir sudėtingas išjodinėjimo subtilybes. Taip kaip vaikščioti, bėgti ar plaukti, išmokti joti gali kiekvienas. Ir tam nereikia paskirti dalį savo gyvenimo, siekiant šlovės sporto arenose. Tiesiog aplankykite mus, pasivaikščiokite tarp žirgų, užuoskite kaip kvepia jų laisvė. Ir kas žino? Gal būt antras ar trečias kartas jus susies su žirgais visam gyvenimui, taip kaip kažkada atsitiko mums.

DSC_0831 copy

Ką svarbu žinoti, prieš apsilankant žirgyne?

Patariame nesikvepinti intensyviais kvepalais, nes tai gali erzinti žirgus, o eržilus net gi sujaudinti. Jei esate pasiruošę joti, patariame nedėvėti juvelyrinių dirbinių (žiedų, auskarų, apyrankių), kurie gali įsipainioti į žirgo karčius ar kamanas. Tinkama apranga prasideda nuo uždarų batų su tvirta pakulne. Kelnės turėtų būti ne per laisvos ir be dekoratyvinių elementų, kurie gali įsipainioti į žirginį inventorių. Pažengusiems rateliams, norintiems joti už žirgyno ribų, rekomenduojame įsigyti civilinės atsakomybės draudimą.

Jei jums tai pirmas kartas, atminkite, kad ramybę žirgas perima iš ramaus raitelio. Jojimas nepastebimai sustiprina pilvo, klubų ir sėdmenų raumenis, bet visų svarbiausia išvaiko iš galvos visus kasdienius rūpesčius.

DSC_0833 copy

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save